Producent mebli na zamówienie

Jesteśmy firmą działająca na rynku od wielu lat. Produkujemy meble na zamówienie na terenie województwa łódzkiego dla klientów indywidualnych, jak również instytucji użyteczności publicznej i firm. Specjalizacji firmy pozwala na wykonywanie mebli, które możemy dostosować do potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Każdy klient ma gwarantowane fachowe doradztwo. Szeroki asortyment materiałów jakie posiadamy oraz możliwość zaprojektowania swojego własnego, niepowtarzalnego mebla przynosi ogromną satysfakcję obu stronom a efekt końcowy niejednokrotnie zaskakuje dostarczając oszałamiających wrażeń wizualnych. Niezależnie czy lubimy ciepłe czy minimalistyczne surowe wnętrza, doborem odpowiednich mebli sprawimy, że nasza przestrzeń będzie przytulna a my w domowym zaciszu zawsze będziemy czuć się bezpiecznie i komfortowo. Producent mebli na zamówienie, firma Ma & Ja Meble zaprasza do kontaktu.

Długoletni staż w branży meblowej gwarantuje naszym klientom wysoki standard świadczonych usług od doradztwa przez projekt do montażu. Projekt wykona specjalista kierując się wymaganiami klienta, który sam wybierze to co zdecyduje o stylu i charakterze mebli. W razie jakichkolwiek pytań związanych z naszą działalnością, chętnie odpowiemy na nie podczas kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Producent mebli na wymiar

W naszej ofercie wykonania mebli na wymiar znajdują się :

  • Kuchnie
  • Szafy
  • Meble wolnostojące (szafki komody itp.)
  • Meble łazienkowe

Na terenie Łodzi pomiar za darmo!