Meble na wymiar – Opinie

Zapraszamy do pozostawienia opinii o naszych meblach na wymiar. Z góry dziękujemy za opinie o meblach kuchennych i szafach na wymiar.

20 przemyśleń nt. „Opinie

  1. Z usług Pana Marcina korzystałam podczas meblowania całego domu. Byłam mile zaskoczona Jego pomysłowością i fachowością.
    Profesjonalnie doradził mi dobór kolorystyki i układ mebli 🙂 Polecam w 100% !!! Będziecie zadowoleni 🙂

  2. Firma MAJA umeblowała mi całe mieszkanie; salon, kuchnie, sypialnie, przedpokój i łazienke. Takie kompleksowe wykonanie najbardziej się opłaca. Szczerze polecam.

  3. Współpraca bardzo udana, kuchnia jest funkcjonalna, nowoczesna i solidnie wykonana. Z czystym sumieniem polecam!

  4. Nowoczesne meble do salonu oraz pokoju dla dziecka,wykonane bardzo dokładnie i solidnie. Sprawny, bezproblemowy montaż mebli w przyjętym terminie. Dobry kontakt ze sprzedawca. Goraco polecam!

  5. Byłem nie lada zaskoczony fachowością,terminowością,uczciwością Pana Marcina,biorąc pod uwagę że nie dostałem namiarów od kogoś u kogo wykonywał meble,kto mógł by mi coś powiedzieć o w/wymienionych jego atutach.Meble wykonano super,zgodnie z moimi oczekiwaniami,terminowością i naprawdę po przystępnej cenie.Polecam z pełną odpowiedziałnością

  6. Uczciwa i bardzo kompetentna firma poważnie podchodząca do klienta i jakości wykonywanej pracy. Zamawialiśmy z mężem na wymiar szafę na całej ścianie oraz kilka mebli kuchennych. Pan Marcin zadeklarował wykonanie usługi w przeciągu miesiąca, ale meble były już gotowe w niecałe 3 tygodnie. W 100% polecam wszystkim tą firmę! Sama niejednokrotnie jeszcze skorzystam z jej usług.

  7. Mieliśmy spore oczekiwania i Firma Pana Marcina spisała się świetnie. Będziemy korzystać z jego usług również w przyszłości.

  8. Mieliśmy jako firma spore wymagania, ale Pan Marcin spełnił je w 100%. I okazał dużą cierpliwość dla naszych pomysłów. Będziemy kontynuować współpracę w przyszłości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *